AKCJA TRON

Nasze przedszkole fb 11

Nasze przedszkole ma szansę na darmowy remont łazienki.

Przeciętny człowiek korzysta z toalety dwa i pół tysiąca razy rocznie, a my nadal wstydzimy się mówić o fizjologii i o tym, jak powinniśmy zachowywać się w toaletach.

Nasze Przedszkole dołącza do kampanii Akcja Tron, która odważnie pokazuje, że kultura osobista i higiena w toaletach oraz związane z tym prawa dziecka i jego dobrostan — to tematy, o których warto rozmawiać.

Patronami akcji są między innymi: Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu, Instytut Praw Dziecka im. Janusza Korczaka, Fundacja Unaweza Martyny Wojciechowskiej.

Do wygrania remont łazienki

W ramach kampanii Przedszkole  bierze udział w konkursie, w którym do wygrania jest remont przedszkolnej łazienki.

Głosowanie startuje w marcu, dlatego warto obserwować na Facebooku profil WCTron (https://www.facebook.com/wctron) - organizatora akcji, żeby być na bieżąco.