Kącik PPP - Przedszkole Samorządowe w Libertowie

Jak wyznaczać granice?

FB IMG 1714420667550

Codzienne nawyki wzmacniające relacje z dzieckiem

nawyki0

od dr Kamila Olga Psychologia https://www.facebook.com/skutecznenauczanie/

NIE KARAJ ...CISZĄ

FB IMG 1707803257737

grafika od: dr Kamila Olga Psychologia

Jak objawia się wszawica?

UWAGA WSZA

Przydatne strony internetowe z ćwiczeniami logopedycznymi i edukacyjnymi

Prezentujemy zestawienie ciekawych portali edukacyjnych dla dzieci. Dają one dostęp do ogromnej ilości treści do zabawy i nauki. Oferują zarówno gry online jak i karty pracy do samodzielnego wydrukowania. Zapraszamy do inspirowania się pomysłami!

Czym się kierować, wybierając bajki dla najmłodszych?

Dla jednych – najgorszy wróg, dla drugich – długo wyczekiwany moment wytchnienia i chwila, by móc napić się ciepłej kawy albo ogarnąć domowe zaległości. Czas ekranowy to temat, który budzi wiele emocji i jeszcze więcej wątpliwości. Czym się kierować przy wyborze bajek dla dzieci? Na co zwracać uwagę? Oto nasze rekomendacje sprawdzonych bajek i filmów dla dzieci dostępnych w serwisach streamingowych.