Kiermasz świąteczny i Jasełka

16.12.22 na długo pozostanie w naszej pamięci... Jasełka z przekazem ekologicznym, występy grup wokalnych, orkiestra! Kiermasz świąteczny.

Dzieci przeniosły nas występami w klimat pięknej zimy i magii Świąt. Rada Rodziców Przedszkola Samorządowego w Libertowie dziękuję wszystkim Pracownikom Przedszkola za zorganizowanie tego niepowtarzalnego, pięknego wydarzenia! Dziękujemy Dyrekcji SP w Libertowie za udostępnienie sali gimnastycznej, Pani Sekretarz oraz Pani z obsługi za wszelką pomoc organizacyjną! Dziękujemy Darczyńcom produktów, które mogliśmy zaprezentować na kiermaszu, jak również wszystkim Gościom, którzy tak licznie przybyli przeżyć z naszymi Dziećmi to wydarzenie! Dziękujemy za odwiedzenie stoiska... wszystkie zimowe krasnale znalazły swój nowy dom :)

img 20221216 wa0068 COLLAGE

IMG 20221216 WA0013 COLLAGE