Spotkanie Wielkanocne 2024

W środę 27 marca w świątecznej atmosferze, wszystkie przedszkolaki spotkały się podczas tradycyjnego Spotkania Wielkanocnego. Tą wyjątkową uroczystość pod czujnym okiem wychowawczyń, przygotowały w tym roku dzieci z grupy Biedronki.

Mali artyści z wielkim zaangażowaniem zaprezentowali dla zaproszonych gości i wszystkich dzieci w przedszkolu program wiosenno - świąteczny pt. "Wielkanocny poranek" odkrywając przy tym swoje umiejętności wokalne oraz aktorskie. Dzieci na scenie nie szczędziły wysiłku, co w połączeniu z ich talentem zaowocowało wspaniałym rezultatem. Publiczność miała okazję poznać lub przypomnieć sobie zwyczaje i obrzędy związane ze świętami wielkanocnymi. Jak przekonywali nasi mali aktorzy „Wielkanoc to czas radości…” i dokładnie w takim nastroju zaprezentowali przygotowywany występ. Sympatyczne Kurki, Zajączki oraz Baranki wprowadziły dzieci w klimat przedświąteczny. Dużo radości i śmiechu sprawili dyngusiarze, którzy oblewali dzieci wodą. Na koniec Aurelia - zwyciężczyni II-go Gminnego Konkursu Piosenki "Wiosno, ach to Ty", zaśpiewała piosenkę o Wiosnie.

Po programie artystycznym odbył się uroczysty świąteczny obiad. Każdy przedszkolak otrzymywał od „zajączka" czekoladowe upominki do koszyczka wielkanocnego.

Dzieci z grupy Jagódki udały sie do przedszkolnego ogrodu w poszukiwaniu czekoladowych jajeczek ukrytych przez zajączka. 

WESOŁEGO ALLELUJA!!

wielkanoc1

wielkanoc2

wielkanoc3

wielkanoc4

 

 

wielkanoc5

wielkanoc6

wielkanoc7

wielkanocny obiad sowy

wielkanocny obiad stokr

wielkanoc misie

wielkanocny obiad jagody

jajeczka jag2

jajeczka jag1

jajeczka

 

Informacje kontaktowe

Przedszkole Samorządowe w Libertowie

ul. Św. Brata Alberta 3
30-444 Libertów

tel: 12 270 30 44
e-mail: pslibertow@mogilany.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

tel: 12 270 30 44

Deklaracja dostępności

Zamknij menu
Wróć na początek strony