Wycieczka do Edukacyjnej Sali Zabaw "AleKlocki" - grupa Misie

7 czerwca dzieci z grupy Misie pojechały na wycieczkę do Edukacyjnej Sali Zabaw "AleKlocki" w Krakowie.

Udało się! mamy to! Pierwsza wspólna wycieczka maluszków zaliczona. Z ogromną radością, podekscytowaniem oraz przejęciem Misie pojechały autokarem do Edukacyjnej Sali Zabaw AleKlocki w Krakowie. Fantastyczne miejsce pełne ulubionych postaci i modeli tworzonych z klocków Lego. Wspólne budowanie, wzmocnienie więzi w grupie oraz integracja to tylko niektóre walory tego wydarzenia. Dzieciaki rozwijały swoje zainteresowania konstrukcyjne, kreatywność oraz umiejętności społeczne i zdolności techniczne poprzez zabaw. A do tego ulubiony popcorn! To był fantastyczny czas.

klocki misie5

klocki misie4