CZYSTY ZĄBEK

"Szczotko, szczotko, hej szczoteczko O! O! O!.." podążając na popularnymi słowami piosenki gościliśmy w naszym Przedszkolu zespół specjalistów z kliniki stomatologicznej Fulldent.

Dzieciom dostarczono sporą dawkę wiedzy odnośnie prawidłowego szczotkowania zębów czy prawidłowych nawyków żywieniowych w celu zachowania odpowiedniej higieny jamy ustnej. Przedszkolaki ponadto miały możliwość zadawania pytań i zapoznania ze strojem wraz z akcesoriami dentysty. Każdy miał do wykonania jako praca domowa specjalnego zadania, które wierzymy, że zostanie w niedługim czasie wykonane! Dziękujemy za ciekawy i merytoryczny przekaz wiedzy oraz piękne upominki.

zeby zeb

zeby zebr