Dzień Życzliwości

21 listopada na całym świecie świętowany jest Dzień Życzliwości. Jest to szczególna okazja, by zastanowić się czy jesteśmy wobec siebie życzliwi, pomocni, czy potrafimy uczynić drobny gest życzliwości w stronę drugiego człowieka (ciepły uśmiech, miłe słowo, uprzejmość).

W naszym przedszkolu codziennie uczymy dzieci życzliwości, szacunku i niesienia pomocy innym w potrzebie, dlatego i tego dnia nie obyło się bez świętowania. :) Już przy wejściu do przedszkola czekały na wszystkich karteczki mające wywołać uśmiech na twarzy. Podczas zabaw dzieci współpracowały ze sobą w różnych zadaniach co wywoływało wiele uśmiechu i radości. Były przytulasy, przybijanie piątek, zagadki oraz scenki o pomaganiu w różnych sytuacjach. W grupie Jagódki dzieci malowały dla siebie kolorowe wesołe obrazki.

Oby takie humory dopisywały nam codziennie :D

życ

życzliwość misie