GÓRA GROSZA

Nasze Przedszkole bierze udział w akcji charytatywnej pt. "GÓRA GROSZA" to już XXIV edycja.

PLAKAT grosz

- Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet (od 1 gr do 5 zł) w placówkach w całej Polsce.
- Możliwa jest zbiórka większych nominałów, jednakże dla organizatorów akcji podstawowym celem jest uświadomienie dzieciom i młodzieży, że najdrobniejsze monety zebrane w tak dużej ilości mogą stworzyć fundusz, dzięki któremu udzielona zostanie pomoc bardzo wielu ich koleżankom i kolegom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

IMG20231128133740

Serdecznie Państwa zapraszamy do wsparcia zbiórki. RAZEM MOŻEMY WIELE :)