Propozycje konkursowe!

Zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskich konkursach!

basnie-hans-christian-andersen-.jpg

1) Baśnie Andersena znają i duzi i mali – zapraszamy do ogólnopolskiego konkursu plastycznego.
Zadaniem dzieci jest wykonanie pracy plastycznej będącej ilustracją wybranej baśni Andersena.

Wszystkie informacje na temat konkursu znajdziecie Państwo pod linkiem:
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Baśnie Andersena" - Społeczność - BLIŻEJ PRZEDSZKOLA (blizejprzedszkola.pl)

Termin: 2023-04-03

ŚWIATOWY DZIEŃ AUTYZMU

2) Światowy Dzień Świadomości AUTYZMU coraz bliżej – zapraszamy więc do ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt.: „Świat widziany przez niebieskie okulary - wszystkie odcienie błękitu”.

Szczegółowe informacje i regulamin znajdą Państwo pod linkiem:
"Świat widziany przez niebieskie okulary - wszystkie odcienie błękitu" - Społeczność - BLIŻEJ PRZEDSZKOLA (blizejprzedszkola.pl)

Termin: 2023-03-24

wiosenne wiersze

3) Tym razem zapraszamy wszystkie 5 i 6-latki do ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego pt.: „Na wiosennej łące z Kubusiem Puchatkiem”

- Zadaniem rodziców z dziećmi jest przygotowanie dowolnie wybranego wiersza o tematyce wiosennej.
- Recytacja wiersza może być wzbogacona o dodatkowe rekwizyty, przebrania nawiązujące do treści wybranego jednego wiersza o tematyce wiosennej.
- Nagranie prezentacji recytacji w/w wiersza w formie krótkiego nagrania audio-wideo (film), którego czas recytacji nie może przekraczać 5 minut.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod linkiem:
Ogólnopolski konkurs "Na wiosennej łące z Kubusiem Puchatkiem" - Społeczność - BLIŻEJ PRZEDSZKOLA (blizejprzedszkola.pl)

Termin: 2023-03-24