Kiermasz Palm Wielkanocnych

Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim Rodzicom, Opiekunom, Babciom, Dziadkom, Pracownikom Przedszkola, Gościom z Libertowa, którzy odwiedzili nasz kiermasz palm wielkanocnych :) i przekazali cegiełkę, która zasili konto RR naszego Przedszkola.

Zorganizowany mały kiermasz okazał się dużym, pięknym, kolorowym wydarzeniem Kasia, Agnieszka, Monika (Mamy przedszkolaków) dziękujemy za podjęcie się dzisiejszego wyzwania i objęcie pieczy nad kiermaszowym stołem. Dziękujemy również Dzieciom z grupy Biedronek za wykonanie przepięknej girlandy z palmami, która zdobiła drogę do Przedszkola.

photo 2023 03 24 05 38 15
photo 2023 03 24 05 23 59