Rozstrzygnięcie konkursu RR

Rada Rodziców (RR) serdecznie dziękuje wszystkim Nauczycielom oraz Dzieciom za udział w konkursie pt.:,,MOJE ULUBIONE POSTACIE Z BAJEK KSIĄŻKOWYCH". Złożone prace zachwycają podjętym tematem, doborem bohaterów oraz technikami wykonania! Jury w składzie Prezydium RR miało ciężki ,,orzech do zgryzienia" w wyborze Zwycięzcy.

Postanowiło przyznać wszystkim dyplomy uznania oraz nagrody :) w postaci zestawów książek (bajek, baśni) oraz symbolicznych krakowskich słodkości. Drogie Misie - brawo za pomysł i staranność wykonania! Ratownicy czy to w bajce czy w życiu realnym są na wagę złota! Jagody - Wasza praca jest niesamowita i niepowtarzalna! Gromkie brawa dla Wykonawców pracy Stokrotki - kolor, wykonanie, detale - gratulujemy przez duże G! Mali, ale jakże Wielcy Twórcy! Biedronki - to odwaga użycia techniki na szkle! Tutaj czujemy jako obserwatorzy- dojrzałość artystyczną i życzymy dalszych sukcesów! Sowy - dziękujemy za wybór bohatera i tą pozytywną w odbiorze kolorową prace :) Z tego miejsca możemy tylko przytoczyć cytat z książki o Kubusiu Puchatku,, "Jaki dziś dzień? – zapytał Puchatek. / Dziś – odpowiedział Prosiaczek. / Na to Puchatek: To mój ulubiony dzień".

img 20221103 192254

img 20221103 192639 1