Rozstrzygnięcie konkursu "Zimowe witraże"

"Pewnej nocy pierwszy płatek śniegu spadł na Stumilowy Las. Potem kolejny i następny aż śnieg okrył wszystko białą puchową kołderką"
Las Kubusia Puchatka i przyjaciół pokrył śnieg, a w naszym Przedszkolu okna zamieniły się w obrazy pięknej witrażowej zimowej krainy!
Rada Rodziców postanowiła przyznać wszystkim Grupom dyplomy uznania oraz nagrody w postaci książeczek i audiobooków.
Gwiazdki, bałwanki, renifery, zimowe miasteczka, choinki, bombeczki, aniołki, drzewka w zimowej oprawie, śnieżynki!
Zachęcamy Rodziców i Opiekunów do podziwiania okien budynku głównego Przedszkola oraz okien sali Sówek (od strony boiska).
Być może dekoracje staną się inspiracją ozdabiania okien w dziecięcym pokoju?
Gratulujemy i dziękujemy za udział w Konkursie ;)

img 20221123 wa00081 COLLAGE
img 20221202 103343