Walentynkowe drzewo życzliwości

Pękamy z dumy! W naszym Przedszkolu wyrosły dwa nowe drzewa! Tym razem nie w ogródku, a w holu głównym budynku Przedszkola oraz w Sali Sówek.
W ramach konkursu pt. Walentynkowe drzewo życzliwości, chętne dzieci złożyły kreatywne prace.
Zachęcamy do podziwiania koron naszych okazałych drzew oraz zwrócenia uwagi na różnorodne techniki plastyczne, na jakie zdecydowały się dzieci. Wszystkie zebrane serduszka dedykujemy z życzliwością dla: Mamy, Taty, Opiekuna, Nauczyciela, Babci, Dziadka, Pani z Przedszkola, Rodzeństwa, Sąsiada, Koleżanki, Kolegi oraz Zwierząt.

img 20230213 161904